O nas

Współpracowałyśmy z

O nas

Fajnie, że interesuje Cię nasza historia.

Nasza firma to dwie kobiety, które spotkały się kilkanaście lat temu i w przypływie młodzieńczego entuzjazmu i wiary w swoje możliwości postanowiły zbudować coś własnego, firmę, która odzwierciedli nasze poglądy i patrzenie na świat.

Powinnyśmy w tym miejscu napisać o potrzebach rynku, galopujących zmianach w przepisach chemicznych i karach za nieznajomość prawa. Wierzymy jednak, że jeśli dotarłeś do tego miejsca to wiesz już o tym a my z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć najszybsze rozwiązanie Twoich problemów.

Jesteśmy małą firmą co nie znaczy, że zamykamy się na mądrość i wiedzę innych ludzi. W naszym zespole są osoby, które pomagają nam być do Państwa dyspozycji. Pracujemy zadaniowo i ambitnie, każde nowe zlecenie traktujemy jak wyzwanie, które musimy doprowadzić do końca. Szukamy rozwiązań do skutku, nie poddajemy się łatwo. To Państwo dostarczacie nam emocji i nowych zawodowych doświadczeń. Jeśli wiemy, że nie mamy możliwości pomóc, mówimy o tym otwarcie. Przyjmujemy zlecenia, które potrafimy doprowadzić do końca. Liczymy na Państwa zaufanie.

A prywatnie…

Iza - wraz z mężem i synem kocha wolny czas spędzać w otoczeniu lasu, jeziora. Dba o środowisko naturalne, miłośniczka zdrowego odżywiania i trybu życia. Hobbistycznie nadaje drugie życie starym przedmiotom.
Malwina – żona i mama dwójki dzieci, dla której doba jest za krótka. Wraz rodziną każdą wolną chwilę spędza na wycieczkach rowerowych, spacerach. Zafascynowana piwoniami, hortensjami stawia pierwsze kroki w budowaniu swojego własnego zakątka.

Będzie nam bardzo miło Ci pomóc.

Potrzebujesz doradztwa chemicznego?

Zajmujemy się tworzeniem kart charakterystyki, obsługą bieżącą firm w zakresie REACH i RoHS oraz rejestracją substancji REACH. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.
Nasza oferta

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wypełnieniu obowiązków narzuconych przez REACH, CLP, RoHS? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
biuro@konsiglio.pl
ul. Częstochowska 10a, 87-100 Toruń
NIP: 8791849781   REGON: 871542258
Izabela Warmińska-Urmanavičius
i.warminska@konsiglio.pl
tel. +48 662 034 699
Malwina Adamska
m.adamska@konsiglio.pl
tel. +48 662 034 413
Odwiedź naszą stronę na linked.in!
Aktualne szkolenia
Wszystkie szkolenia
www.Konsiglio.pl - 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie informacji bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie - danielregent.com